czwartek, 14 marca 2019

Peruki

                                                                        Witajcie :)
Ostatnio u kilku blogerek widziałam peruki i powiem Wam , że sama zaczęłam zastanawiać się nad
zakupem :)
 Dlatego warto wiedzieć co nieco o nich .
 Konserwacja peruk ludzkich włosów może być wyjątkowym wyzwaniem w sezonie zimowym. 
 Jeśli nie jesteś ostrożny, w szczególnie zimnym, suchym klimacie może dojść do uszkodzenia kształtu, grubości i ogólnego wrażenia peruki. 

 Stojąc w obliczu tej niskiej temperatury, dobry stan twoich peruk zbyt się spieszy.
Dzięki wszystkim warstwom ubrań i odzieży zimowej potrzebnej do utrzymania przytulności w tych mrozowych temperaturach, śnieżycach i oblodzonych drogach, pojawiają się wyjątkowo suche włosy. czasami może być trudno nadal nosić nasze fryzury z obszernych i błyszczących na kręcone i płaskie. To tam wchodzą słodkie zimowe akcesoria do włosów!


Podjęcie kilku dodatkowych kroków w celu ochrony peruki przedłużania włosów może oznaczać różnicę między świetnymi wakacyjnymi włosami a martwymi zamkami.  

Oto nasze 6 wskazówek, które pomogą Twojej peruce pozostać bezpieczną i wolną od uszkodzeń przez cały sezon zimowy!
Wskazówka 1: Głęboka kondycja Twoja prawdziwa peruka do włosów
Prawdziwe peruki do włosów wysychają szybciej w zimie, ponieważ nie ma wilgoci w powietrzu, aby chronić perukę, więc typowa procedura kondycjonowania nie będzie go zmniejszać. Głębokie kondycjonowanie nie tylko zapobiega wysuszaniu i łamaniu pasm, ale może także przywrócić miękkość, grubość i teksturę peruki wystawionej na działanie suchego powietrza. Możesz usłyszeć o paskudnych pogłoskach o odżywkach do peruk: odżywka waży twoje zamki; Odżywka spłaszcza twoje korzenie; Odżywka hamuje narzędzia do stylizacji; Odżywka utrzymuje włosy w pozycji zwiniętej Lista jest długa, ale żadne z tych stwierdzeń nie jest prawdziwe. Jeśli prawidłowo używasz odżywki, nie tylko ułatwi ona stylizację peruki, ale także ochroni twoje pasma przed trudnymi warunkami pogodowymi. Szampony i odżywki specjalnie zaprojektowane do leczenia peruk zapewniają warstwę izolacji dla włosów i blokują wilgoć. Dlatego w chłodniejszych miesiącach szczególnie ważne jest, aby twoja peruka była głęboko kondycjonowana.
Wskazówka 2

 : Delikatnie osusz włosy peruką naturalną
Nie tylko musisz chronić perukę przed suszarką w okresie zimowym, ale także ograniczać korzystanie z lokówek, żelazek, gorących wałków i suszarek do włosów, jak tylko możesz. Podgrzewane narzędzia do stylizacji wysuszają wilgoć z peruki, co jest dobre, gdy jest wilgotne, ale katastrofalne, gdy jest suche. Twoja peruka już musi sobie poradzić z zimnem, śniegiem i wiatrem! Przyjmij bardziej naturalny wygląd podczas zwykłego tygodnia pracy i dni, w których spędzasz czas.

Z drugiej strony, upewnij się, że nie wychodzisz na zewnątrz, gdy twoja peruka jest jeszcze wilgotna. Jeśli twoja peruka jest choć trochę wilgotna, gdy wychodzisz na zewnątrz, może zamarznąć. Zimne temperatury zamrażają włosy peruki szybciej niż bio włosy, co spowoduje, że peruka stanie się krucha i łamliwa. Osusz perukę miękkim ręcznikiem i delikatnie ułóż włosy zgodnie z preferencjami.

Wskazówka 3: Noś szeroką grzebień do zębów
Aby zapobiec uszkodzeniu peruki w zimie przez czapki i akcesoria, weź ze sobą w torebce szeroki grzebień i zadbaj o splątanie i zaczepy. Często zdarza się, że opaska na głowę lub kapelusz chwyć się kilku kawałków zimowych włosów. Jeśli tak się stanie, bądź cierpliwy! Nie ryzykuj wyrwania go i zniszczenia peruki! używaj grzebienia i lekkiego dotyku, aby pracować za darmo.


Wskazówka 4: Użyj delikatnego dotyku do peruki ludzkiej włosów Remy
Kiedy wkładasz i zdejmujesz przedmioty, takie jak czapki i nauszniki, ważne jest, aby robić to z cierpliwością. Jeśli spieszysz wszystko w pośpiechu, gdy spieszysz się do środka, możesz przypadkowo zabrać swoją perukę!


Wskazówka 5: Utrzymuj swoją perukę prawidłowo
Za każdym razem, gdy spędzasz czas na zewnątrz, zawiń perukę w miękki szal lub ciepły, delikatny materiał, aby ograniczyć narażenie.


Podczas snu zdejmij perukę i przykryj ją podobnie miękkimi, jedwabistymi materiałami, aby uniknąć nadmiernych sęków i splotów podczas snu. Zawsze staraj się unikać zakrywania włosów czapkami lub innymi materiałami z wełny, aby zapobiec wypadaniu włosów z włosów , łamaniu i wysuszaniu!


Wskazówka 6: Kup tanie peruki do włosów dla ludzi w Internecie
Kupowanie peruki z ludzkimi włosami tylko na zimę może wydawać się odrobiną szaleństwa, ale na dłuższą metę pozwoli to zaoszczędzić pieniądze. Ponieważ peruki z włosów ludzkich są mniej podatne na złamanie niż syntetyczne, nie trzeba ich wymieniać za każdym razem, gdy burza śnieżna jest zła.


Zapraszam Was do odwiedzenia sklepu Shein Hair   
i zapoznania się z ich sup;er oferta peruk  <3 

Do zobaczenia w komentarzach ;) 1 komentarz:

  1. Ja jakoś nie umiem się do nich przekonać, ale może dlatego, że nigdy nie miałam większych ,,bitew" z moimi włosami i mi pasowały ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz <3
Zostaw link do swojego bloga - zajrzę ;*

Polecany post

BIAŁA CZEKOLADA Z CZĄSTKAMI MANGO I CHRUPKAMI OD WEDEL

Hej!  Na początek dnia do kawki czas na coś słodkiego  niedawno odkryłam białą czekoladę z cząstkami mango i chrupkami - pycha...