wtorek, 11 lipca 2017

ZBUDUJ GRUPE W ORIFLAME

Hej !
Szukasz dodatkowego zajęcia?  Chciałabyś dostawać prezenty , kosmetyki do przetestowania?  A może mieć zniżkę na kosmetyki i akcesoria ?
Dołącz do Oriflame!  Jestem konsultantką od marca i mam mnóstwo cudownych kosmetyków jedne kupiłam drugie dostałam za darmo , trzecie gdzieś z 100 PLN  kupione za 9.90 PLN. 
Jestem zadowolona,  że podjęłam decyzje i zapisałam do Oriflame . :)
Kosmetyki kupuje tylko dla siebie nie chodzę z katalogiem bo jestem w tym kiepska ;)
Wybrałam drugą opcje zarabiania,  a mianowcie tworze swój zespół , który tak naprawdę na mnie zarabia.  Jedyny warunek jaki muszę spełnić to mieć zo katalog 100 pp i obowiązkowo zapisywać nowe osoby . :) W mojej grupie jest już kilka dziewczyn , które podjęły dezycje , że również będą tworzyć swoje zespoły bo  naprawde można zacząć zarabiać fajne sumy poświęcają na to kilka godzin tygodniowo , a może 2 godzinki dziennie. 
Jeśli chciałabyś zacząć sprzedawać kosmetyki czy tworzyć swój zespół to zapraszam !Dołącz do klubu zrealizuj cel i jedź za rok do Włoch  ❤❤W trzech pierwszych katalogach nowa konsultantka otrzymuje kosmetyki o wartości ponad 300 tylko za 4.90 PLN 


3 komentarze:

  1. Czesto zamawiam kosmetyki z Oriflame:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Teraz praktycznie nie zamawiam z Oriflame, może kiedyś, kilka lat temu zdarzyło mi się coś tam kupić.

    OdpowiedzUsuń
  3. Trzymam kciuki aby Twoja grupa się rozrastała i abyś osiągała kolejne poziomy w oriflame. Pozdrawiam, Aga z Ladies Club

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz <3
Zostaw link do swojego bloga - zajrzę ;*